Що таке взуття Air Jordan
Air Jordan є однією з дочірніх компаній бренду Nike. Взуття Air Jordan також спочатку було баскетбольним взуттям Nike, але воно виготовлялося лише для однієї людини. Звідси його історія. Сьогодні його виробництво продовжується на повну потужність для баскетболу та щоденного використання.
Розетка для взуття Air Jordan
Взуття Air Jordan спочатку виготовлялося лише для Майкла Джордана. Взуття, виготовлене для Майкла Джордана на початку 1984 року, почало надходити в продаж наприкінці року. Поєднавши прізвище Майкла Джордана, якого 5 разів вибирали як NBA EDO, з Air, часто використовуваною назвою бренду Nike, дочірня компанія Nike під назвою Air Jordan почала працювати. Взуття було розроблено Пітером Муром, Тінкером Хетфілдом і Брюсом Кілгором.
Взуття Air Jordan та його історія
Історія кросівок починається з легенди баскетболу Майкла Джордана і продовжується з його імені. Nike, визнаний і великий виробник взуття, цінує спорт і робить багато кроків для просування спорту, а також виробляє спортивне взуття. Ставлення Nike – це те, чому взуття Air Jordan має історію. Після її заснування він не тільки обмежився Майклом Джорданом, але й надавав великого значення баскетбольній індустрії та організував багато спонсорів під брендом Air Jordan.
Бренд Jordan активно спонсорує 21 гравця НБА. Серед цих баскетбольних ігор – Вільямсон, Джиммі Батлер, Кріс Пол, Блейк Гріффін, Рассел Вестбрук і Кармело Ентоні. Є також спонсорські угоди з іншими баскетбольними лігами, такими як MLB, NFL, NASCAR, WNBA.
Air Jordan, як серія взуття, випустила взуття Air Jordan VII, випустивши загалом 7 нових моделей до моменту випуску. Мало того, він ще й випускав багато сортів у кожній новій серії. У результаті воно стало тим, чим є сьогодні, і взуття Air Jordan використовується в усьому світі як баскетбольне, так і повсякденне взуття. Схоже, він буде використовуватися ще багато років.

Маркер для баскетболістів
Кросівки Air Jordan все ще є показником для баскетболістів, навіть незважаючи на те, що вони поширилися в повсякденному житті завдяки популярності та комфорту використання, які вони дарували всі ці роки. Любителі баскетболу з гордістю носять взуття Air Jordan як у повсякденному житті, так і під час гри в баскетбол.
Якщо ви любитель баскетболу або фанат Майкла Джордана, вам обов'язково варто носити взуття Air Jordan. Ви можете носити його, навіть якщо це не так, оскільки взуття Air Jordan не загрожує комфорту ваших ніг навіть під час напруженої баскетбольної гри. Можна з легкістю сказати, що взуття Air Jordan – це взуття, яке поєднує в собі комфорт або захоплення.